./tresc/radio.php./include/site_tools/_site_template_3_COL.php
 • duży wybór rozgłośni
 • dokładne statystyki
 • przyjazna nawigacja
 • nowi znajomi
 • wieczny zasięg
 • Radia Disco Polo
  Współcześnie radia straciły nieco na swoim uroku – przecież ulubione piosenki można trzymać na swoim telefonie czy odtwarzaczu mp3. Nic bardziej mylnego, bo w jaki sposób poznacie nowe utwory? Jak dowiecie się, gdzie akurat gra wasz ulubiony zespół? Odpowiedź jest prosta – słuchając radia właśnie! Możecie go słuchać zawsze i wszędzie – wystarczy Internet! Do wyboru macie ogromną ilość internetowych radiostacji, które grają wszelkie gatunki muzyczne. Także ten, dla którego tutaj jesteście – Disco Polo.


  Disco Polo 24 to strona skupiająca wszystkie radia, które możecie odkryć serfując po Internecie, z tym, że nie musicie szukać, bo wszystko zebraliśmy dla was w jednym miejscu. W naszym katalogu znajdziecie małe stacje, stworzone i prowadzone często przez jedną osobę, które przez całą dobę grają hity Disco Polo lub duże, także komercyjne, radia z wieloosobową redakcją pełne ciekawych audycji i konkursów z nagrodami. Wszystko, oczywiście, w klimatach polskiej muzyki tanecznej. Listy przebojów, pozdrowienia w eterze, czaty fanów czy sklepiki internetowe, to tylko kilka ciekawostek, które czekają na was w radiach internetowych zebranych przez Disco Polo 24.

  Jeżeli zależy wam na tym, by na żywo poznać fanów radia, lub stać się częścią redakcji jednego z nich – wystarczy pojawić się na imprezach regularnie organizowanych przez radiostacje i zawsze okraszanych dużą dawką muzyki Disco Polo. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie dla każdego z was! Wiele stacji radiowych często zostaje patronem medialnym koncertów Disco Polo w całej Polsce – łatwiej wtedy o zdobycie darmowej wejściówki na ulubiony zespół w przeprowadzanych przez radio konkursach.

  Wśród stacji radiowych zebranych na stronie www.discopolo24.pl z pewnością znajdziecie tę, która gra dokładnie to, czego oczekujecie. Niech pozostali słuchacze poznają wasze upodobania! Głosujcie na radia, których muzyczny rytm współgra z rytmem waszych serc.

  Soleo - Kocham Blondynki
   
  Komentarze
  Disco Party
  co to za dj...zajefajny
  ewa
  14.11.2020
  Radio Polo
  Pozdrowienia dla wszystkich sluchaczy
  sławek
  23.10.2020
  Radio Polo
  POZDRAWIAM ASIE I ARKA
  TOLDI
  09.10.2020
  Radio Polo
  Pozdrowienia dla mojej mamusi która przygotowuje obiadzik..
  Sebastian Pakulski
  26.07.2020
  Radio Polo
  PUSCIE MIX AGE I DI BOMBA DLA DOBIESZYNA MAZOWIECKIEGO I OKOLIC DOBIESZYNA
  PAWEŁ PERLIK
  07.07.2020
  Radio IRN
  najlepsze radio jakie kiedyś słuchałem , mam jeszcze gdzieś smyczkę radia IRN. Pozdrawiam starych słuchaczy
  kliniu
  29.06.2020
  Disco Party
  pozdrowienia z Kolna
  przemal
  13.06.2020
  Radio Polo
  Pozdrawiam całe Wyszyny od Krzysztofa który jest w Belgii
  Krzysztof Piotr
  11.06.2020
  Radio Ty i Ja
  Aniu kochana Prodigy o Pwer zje Love
  Aneta
  22.05.2020
  Disco Planeta
  fajna muza
  leonard bąkowski lonek
  17.05.2020
   
  Nadchodzące Imprezy
  1 Online « 115 Dziś « 782 836 Odwiedzin